Vytvořeno: 15.04.2011 | Napsal: Ing. Petr Novák

HORNBACH patří mezi další hobbymarkety, které si v podrobné recenzi představíme (seznam prodejen, katalogy, zajímavosti, ale i zkušenosti s nákupem v HORNBACH).

Historie
Počátek firmy se datuje k roku 1968. Tehdy přinesla jako jedna z prvních zajímavou kombinaci stavebního a zahradního příslušenství. Dobrá výchozí pozice zapříčinila rychlé rozšíření prodejen po celé Evropě.

Prodejny HORNBACH v ČR
V České republice se nachází 6 poboček.
– Praha (2x)
– Hradec Králové
– Brno
– Olomouc
– Ostrava

Filozofie
Každý projekt musí někde začít. HORNBACH Vám pomůže díky kombinaci 3 faktorů.

  • Velký výběr
  • Nízké ceny
  • Profesionální poradenství

Prodávaný sortiment je rozdělen do 4 hlavních kategorií. Stavba, bydlení, zahrada a služby. V nabídce bohužel nenajdete žádné zahradní houpačky.

Katalogy HORNBACH
Na oficiálních stránkách je dobře viditelná sekce katalogy, která obsahuje rozsáhlý archív všech starých, ale i nových katalogů. Třídění podléhá jednotlivým tématům. Například dubnový akční leták má zahradnický podtext. Pro prohlížení letáků můžete použít online aplikaci, nebo si je přímo stáhnout ve formátu PDF.

Adresa stránek: www.hornbach.cz

V nápaditosti reklam by mohl směle konkurovat společnosti Mountfield.

Originální reklama s krávou

U HORNBACHU lze skutečně vidět, že kutilstvím žijí každým coulem. Důkazem toho je začlenění nové aplikace Hledáte řemeslníka. Jednoduchým způsobem pomáhá hledat vhodné řemeslníky a to dle dosavadních referencí, lokality a hodnocení ostatních návštěvníků.

Napište nám zkušenosti s nákupem v HORNBACH. Rádi je zveřejníme.

Tvůj názor